Zaproszenie na debatę #Mieszkania2030 – „Miasto zwarte – zatrzymać suburbanizację”

Zapraszamy na trzecią debatę z cyklu #Mieszkania2030: „Miasto zwarte – zatrzymać suburbanizację”, która odbędzie się 11 stycznia o godz. 17:30 przy ulicy Marszałkowskiej 77/79 w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego. Przedmiotem rozważań będzie odpowiedzenie na pytania: Co zrobić ze Studium? Jak planować nowe osiedla? Jak zapewnić dostęp nowych mieszkań do komunikacji publicznej i jak projektować osiedla, które będą zmniejszały potrzebę wymuszonej mobilności.

Głównym punktem spotkania będzie prezentacja Marleny Happach, Dyrektor Biura Planowania Przestrzennego i Architektury oraz Architektka Miasta.

Dodatkowo w panelu będziemy gościć:
Kazimierza Kirejczyka — REAS
Roberta Buciaka — KDS ds. Transportu, Zielone Mazowsze
Magdę Wrzesień — Odblokuj
Wojciecha Koteckiego — BBGK

Punktem odniesienia debaty będą: Warszawska Polityka Mobilności, Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla m.st. Warszawy, Warszawskie Centra Lokalne.