Wolves Summit – wokół innowacji i technologii

400 start-upów i scale-upów oraz 200 inwestorów. Blisko 1500 uczestników spotkało się po raz kolejny w Warszawie. Dziesiąta edycja Wolves Summit poświęcona była tematom cyfrowej gospodarki, rozwoju technologii AI, rynku innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dostępności branży technologicznej.

Podczas międzynarodowej konferencji technologiczno-biznesowej odbywa się szereg paneli dyskusyjnych oraz warsztatów. Poruszono między innymi tematy przyszłości medycyny, wykorzystania sztucznej inteligencji w tworzeniu biznesu. Eksperci mówili o trendach technologicznych i biznesowych, jak i prognozach dotyczących innowacji na najbliższe lata. Nie zabrakło również tematów dotyczących rozwoju gospodarki cyfrowej, różnorodności i dostępności branży technologicznej oraz rozwoju innowacji w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Michał Olszewski, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy: Warszawa to miasto otwarte dla wszystkich – to przesłanie jest jednym z fundamentów naszego ekosystemu start-upów i innowacji. Wolves Summit, największe w tej części Europy międzynarodowe spotkanie innowacyjnej przedsiębiorczości, to okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji, znalezienia partnerów w biznesie i budowania klimatu dla generowania innowacji.

Działanie to wpisuje się w realizację celów: 4.2. Generujemy innowacje oraz 4.4. Inspirujemy świat.

Więcej informacji

Wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski podczas prezentacji na wydarzeniu.