Warszawa atrakcyjnym miejscem dla inwestycji

Inteligentne miasto – smart city oraz lider w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Tak opisują Warszawę analitycy w raporcie „Warsaw Your Place to Invest”.

Warsaw Your Place to Invest 2019 to publikacja na temat potencjału inwestycyjnego stolicy. Można tu znaleźć między innymi informacje na temat rynków: biurowego, magazynowego, mieszkaniowego, hotelowego, czy co-workingowego. W publikacji zebrano również dane o kapitale ludzkim, infrastrukturze i jakości życia.

Rafał Trzaskowski, Prezydent m.st. Warszawy: Warszawa to miasto otwarte i przyjazne. Rynek biurowy w Polsce staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów, a stolica jest liderem wśród miast, które cieszą się największym zainteresowaniem. Szeroki wachlarz najwyższej jakości nieruchomości biurowych, magazynowych i handlowych oraz dostępność kadry wykwalifikowanych pracowników, ale przede wszystkim wysoka jakość życia – to nasze atuty.