Spotkanie inaugurujące konsultacje społeczne projektu strategii rozwoju Warszawy

11 kwietnia 2017 r. o godz. 17:30 w Centrum Kreatywności Targowa odbyło się spotkanie inaugurujące konsultacje społeczne projektu strategii rozwoju Warszawy. Wzięli w nim udział przedstawiciele władz Warszawy, eksperci, członkowie Zespołu Redakcyjnego ds. aktualizacji strategii, mieszkańcy, reprezentanci organizacji pozarządowych i urzędnicy.

Po powitaniu uczestników Pan Michał Olszewski, Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, przedstawił jak wyglądały prace nad strategią, po czym Pani Paulina Nowicka, koordynator prac nad strategią, zaprezentowała program konsultacji społecznych. Następnie Pan Prof. Wojciech Dziemianowicz, ekspert wiodący, przedstawił poszczególne części projektu strategii oraz omówił cele strategiczne i operacyjne.

Na końcu spotkania odbyła się dyskusja, podczas której każdy z obecnych mógł zgłosić uwagi do projektu i zadać pytanie związane z procesem aktualizacji strategii.

Tych, którym nie udało się dotrzeć na spotkanie, zapraszamy do obejrzenia transmisji z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=mWc7ff5pUnA.