MatchIT o technologiach cyfrowych inaczej

25 października na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wydarzenie MatchIT o technologiach cyfrowych inaczej. Wydarzenie to wstęp do przedmiotu MatchIT, który jest realizowany w weekendy 25-26.10 i 15-16.11 i przez późniejszą pracę studentów w grupach. MatchIT są nietypowymi zajęciami ogólnouniwersyteckimi i, jednocześnie, zajęciami obowiązkowymi dla studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki. W ramach interdyscyplinarnych zespołów studenci spróbują znaleźć rozwiązania na wyzwania,  które w tym roku osadzone są w Strategii #Warszawa2030 i zaproponują własne pomysły, uwzględniające najnowsze rozwiązania technologiczne. Nie ma innych zajęć łączących w ten sposób możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole nad realnymi wyzwaniami miasta w którym studiujemy, a przy tym dających możliwość pracy pod okiem mentorów-specjalistów z różnych dziedzin.

W tegorocznej edycji partnerem wydarzenia jest Urząd m.st. Warszawy. MatchIT jest jednym z elementów projektu Smart City EduLab realizowanego prze Biuro Cyfryzacji Miasta z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego.

Trzymamy kciuki za wszystkie zespoły biorące udział w zajęciach i liczymy na ciekawe projekty!

Link do wydarzenia na Facebooku.

Plakat wydarzenia